Alle informatie over onze bakkerij, restaurants, kapsalon, schoonheidsbehandelingen en vergaderzalen!
Alles wat u moet weten over wat er op onze school te beleven valt!

VACATURE: Administratief medewerker ICT (opdracht 18/36)

  • 30 juni 2021
  • Huis van de Eerste Graad
  • Huis van Creativiteit
  • Huis van Communicatie en Recreatie
  • Huis van Esthetische Verzorging
  • Huis van Gastronomie
  • Huis van Handel en Informatica

Solliciteren kan tot en met 7 juli!

Visie

Onze school stapt mee op deze digitale trein die kwaliteitsvolle onderwijsvernieuwing vraagt.
De transformatie naar een digitale school vraagt om een performant netwerk, geschikte hardware- en softwaretoepassingen, vereenvoudigde administratieve processen en een klantvriendelijke gebruikersondersteuning.

Echter digitalisering gaat niet alleen over het binnenbrengen van laptops in onderwijs. Met digitalisering wil het schoolteam vanuit het eigen didactisch en pedagogisch project inspelen op de leernoden van leerlingen en vernieuwde vormen van didactiek aanbrengen.

We gaan voor een digitale leer- en werkomgeving waarin onze leerlingen voorbereid worden op de verwachtingen in de samenleving en op de arbeidsmarkt. Het is onze opdracht om onze leerlingen te vormen als weerbare, wendbare en levenslang lerende burgers in een wereld die continu en snel verandert. We geloven in het didactisch potentieel en de mogelijkheden van technologie om het leerproces van jongeren te bevorderen.

Jouw functie:

Functievereisten

Wat bieden wij jou?

Hoe solliciteren?