Ontdek hier alle info over onze inschrijvingen!
Alle informatie over onze bakkerij, restaurants, kapsalon, schoonheidsbehandelingen en vergaderzalen!

COLOMAplus op VTM voor Rode Neuzen Dag

  • 4 december 2019
  • Huis van de Eerste Graad
  • Huis van Creativiteit
  • Huis van Communicatie en Recreatie
  • Huis van Esthetische Verzorging
  • Huis van Gastronomie
  • Huis van Handel en Informatica

Het Rode Neuzen Project van onze school kreeg een plek tijdens de liveshow op VTM.

Verbindend werken, het is één van de sleutelwoorden in onze school. Daarom stelden we ons dit jaar kandidaat om met behulp van Rode Neuzen Dag een leuk project uit te werken: Studio CaVa?! We kochten een oude Lijnbus, die we zullen ombouwen, en er onze eigen radiostudio van maken. Architecturale en Binnenhuiskunsten zal de binnenkant onder handen nemen, Publiciteit de buitenkant. Maar zij zijn niet de enige betrokken partijen: zovele klassen droegen hun steentje bij in het inzamelen van geld voor ons Rode Neuzen-project.
Meer weten? VTM kwam bij ons langs en maakte er dit leuke verslag van: