Alle informatie over onze bakkerij, restaurants, kapsalon, schoonheidsbehandelingen en vergaderzalen!
Alles wat u moet weten over wat er op onze school te beleven valt!

Digitale infodag op 25 april

  • 8 april 2021
  • Huis van de Eerste Graad
  • Huis van Creativiteit
  • Huis van Communicatie en Recreatie
  • Huis van Esthetische Verzorging
  • Huis van Gastronomie
  • Huis van Handel en Informatica

Op zondag 25 april starten onze inschrijvingen én organiseren we een digitale infodag, om al jouw vragen te beantwoorden en je honderduit te vertellen over onze school.

Heb je een vraag? Of wil je meer weten over een van onze studierichtingen? Op zondag 25 april 2021 organiseren we onze digitale infodag. Tussen 14u en 18u beantwoorden onze leraren al jouw vragen en vertellen je graag alles over het reilen en zeilen van onze school. Ben je niet vrij op dat moment? Dan nemen we graag contact met je op op een later moment!

Anderzijds kan je ook een infosessie bijwonen over onze (ver)nieuw(d) studieaanbod in het 3de jaar. Met maar liefst 17 studierichtingen, waarvan heel wat nieuwe, vertellen we je graag hoe dat alles eruit zal zien volgend schooljaar.

Wie wil, kan zijn of haar dochter ook alvast inschrijven! De inschrijvingen openen vanaf 10u.

Alle info over onze digitale infodag én over de start van onze inschrijvingen vind je hier.